Кариери

NLT - Предлага възможност за работа на млади и енергични хора

Продавачи - консултанти на свободна практика. :NLT

Нашата компания търси екип на свободна практика, без ангажименти за работно време с цел предлагането на нашите услуги и продукти, те са много, разнообразни са и най-вече на професионално ниво. Ето и кратка информация.

При интерес предлагаме безплатно обучение и материали с цел по-добро обслужване.

Заплащането е процент от продадените услуги или продукти, заплаща се на ръка след подписването на договора с клиента и превеждането на авансово плащане а те са:

Интернет решение - ( интернет страница, ERP система, интернет магазини и т.н. ) – 10 % от сумата на договора

Абонаментна компютърна поддръжка – 100 % от първият абонамент

3D визуализации – ( интериор, екстериор, моделиране , видео монтаж ) - 10 % от сумата на договора

Рекламно обслужване – 50 % от комисионата на агенцията.

Продуктите на Infolab – www.tachospeed.com – 10 % от стойността  на продукта

Компютърен техник, администратор : NLT ltd.

Фирмата е специализирана в абонаментна и извън абонаментна компютърна поддръжка на компютърни системи и периферия ( монитори, принтери, скенери, копирни машини, телефонни централи и др. ). Нашият млад и амбициозен екип предлага решения на техническите проблеми на клиентите, в максимално кратък срок на място в техният офис.

Изисквания:

Поддръжка на компютърните системи(хардуер и софтуер) в офисите на клиентите на фирмата.

1. Опит в обслужване и администриране на компютърнa техника, софтуер и  мрежи над 1 год.
2. Инсталиране и поддръжка:
- операционни системи – Windows 9x/NT/2000/XP
- oтлични знания за следните операционни системи: Windows 98, 2000, XP, 2000&2003 Server
- мрежи – опит в окабеляване и конфигуриране
- хардурени умения – асемблиране, поддръжка, диагностика, upgrade
3. Шофьорска книжка
5. Умения за общуване и ефективна работа в екип.
6. Лоялност
7. Ползване на английски език
8. Знанията върху линукс базирани системи е предимство

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля, изпращайте автобиография на
e-mail: cv@nlt.bg

Фирма New Line Technology е млада компания с установено присъствие в областта на компютърната поддръжка и разработката на уеб страници. Бизнесът не иска да бъде възпрепятстван от новите технологии – НЛТ знае това и е тук за да предложи ефективност и качество. Нашата техническа помощ и познания са гаранция за спокойната работа на една фирма, а изработената от нас интернет страница осигурява нейното успешно представяне. Екипът ни е съставен изключително от млади и енергични хора, но с опит и знания в полето на информационните технологии.

Фирма НЛТ търси да назначи специалист по продажбите. Идеалният за нас кандидат представлява:
  •     Млада и енергична личност, с желанието да работи за нас и за себе си
  •     Има основни познания за компютърната техника, мрежите и уеб страниците
  •     Добри познания в областта интернет решенията
  •     Умения за работа в екип
  •     Отлични комуникативни умения
  •     Добра компютърна грамотност
  •     Отличен говорим и писмен английски език
  •     Познанията на други езици са предимство

Вашите задължения ще бъдат:
  •     Отговаряне на входящи повиквания и извършване на изходящи позвънявания
  •     Информиране на съществуващи и потенциални клиенти относно предлаганите продукти и услуги
  •     Обобщаване на информация
Работно време: понеделник – петък: 10.00 – 19.00
Ние ви предлагаме:
  •     Работа в динамичен млад екип
  •     Добра работна среда
  •     Процент от всяка реализирана продажба
Процент за продаден уеб продукт – 10% от договора
Процент за сключен договор за поддръжка – 50% от първият абонамент

Кандидатите да изпратя пълно CV с актуална снимка на cv@nlt.bg